Emre Kılınç

Galatasaray Emre Kılınç Transferini Duyurdu

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için heyecanlı süren hazırlık süreci devam ediyor. Yeni sezonda iddialı kadro kurmak isteyen ve kemik isimlerle anlaşmaya giden Galatasaray Spor Kulübü, bugün itibariyle bir transferle daha gündeme geldi. Konuya ilişkin resmi açıklamanın ise saat 19:05’te yapılacağı tahmin ediliyor.

Yeni sezon için kadro yapılandırma çalışmalarını sürdüren Galatasaray Spor Kulübü, bugün yapmış olduğu paylaşımla taraftarı heyecanlandırdı. En son Oğulcan Çağlayan ile anlaşma imzalayan sarı kırmızılı kulüp, bu kez Emre Kılınç transferini duyurdu.

Önceki sezonda istediği performansa ulaşamayan cimbom, yeni sezonda kemik kadrosunu kurmak için kolları sıvadı. Arda Turan ile büyük ses getiren transfere imza atan sarı kırmızılı kulüp, ardından Oğulcan Çağlayan transferiyle taraftarını sevindirdi.

Yeni sezonda şampiyonluğu hedef alan ve sezona iddialı bir kadro ile başlamayı planlayan sarı kırmızılı kulüp, son olarak da Emre Kılınç ile anlaştı.

Resmi Açıklama Bekleniyor

Sosyal medya hesabı üzerinden video ile transferi duyuran cimbom, ıslık videosu ile de büyük ses getirdi.

Taraftarın merakla beklediği ve heyecanlandığı transferin resmi olarak bu akşam saat 19:05’te açıklanması bekleniyor.

Kadro yapılandırma çalışmalarına tempolu bir şekilde devam eden Galatasaray, yeni sezonda güçlü bir takımla sahalardaki yerini de almaya hazırlanıyor.

Güncel Yazılar