Galatasaray

Galatasaray Genç Yıldızların Peşine Düştü

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için sıkı bir çalışma süreci tüm spor kulüplerinde devam ediyor. Bu süreçte kadrosunda yapılandırmaya giden ve güçlendirmeyi amaçlayan Galatasaray da transferleri ile adını duyuruyor. Burak Kapacak ve Atakan Üner için harekete geçen sarı kırmızılılar, transferleri tamamlamak istiyor.

Takımına yenilikler katmak isteyen Galatasaray için yeni sezon genç isimlere de şans verme dönemi olacak gibi görünüyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda hareket edilen transfer sürecinde, teknik heyet 2 genç isim için daha harekete geçti. Sarı kırmızılı takımın ezeli rakibi Fenerbahçe’nin de göz koymuş olduğu isimlerde transfer hamleleri ise sürdürülüyor.

Mert Hakan Yandaş’ı kadrosunda isteyen fakat Sarı Kanarya ekibine kaptıran cimbom, transferin rövanşı için kolları sıvadı. Özellikle sol çizgisinde önemli bir güç elde eden Galatasaray, sağ kanat ve hücum mevkilerine de bu dönemde yönelmiş oldu.

Burak Kapacak’a Henüz Teklif Yapılmamış

Sarı kırmızılı takımın bir süredir görüşmekte olduğu Atakan Üner için Altınordu ile görüşmeler hala devam ederken, cimbomun Burak Kapacak’ı da takip altına aldığı öğrenildi.

Bursaspor’un genç ve yetenekli oyuncusunu kadroya dahil etmek isteyen Galatasaray, henüz resmi bir teklif yapmamış olsa da, transferin geçekleşmesi durumunda sarı lacivertliler büyük şaşkınlığa uğrayabilir.

Güncel Yazılar