Başakşehir

Medipol Başakşehir Ekibi Genç Sporcuya Talip

Gelecek sezon için transfer hazırlıkları tüm spor kulüplerinde yaşanmaya devam ediyor. Süper Lig’de şampiyonluğa aday olan Medipol Başakşehir ekibi ise rakibi ile bir oyuncuya talip oldu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Balıkesirspor ekibi Kulüp Başkanı Kadir Dağlı, son günlerde adı sık sık Süper Lig ekipleri ile anılan oyuncusuna ilişlin açıklama yaptı. Takımda forma giyen ve üstün başarısı ile dikkatleri çeken genç golcü Rahmi Anıl Başaran için Medipol Başakşehir ve Kasımpaşa Spor Kulübü ekibinin oyuncuya talip olduğunu belirtti.

Balıkesirspor ekibinde forma terleten genç golcü Rahmi Anıl Başaran için, Başakşehir ekibinin yanı sıra dört büyüklerden de teklif gelmişti. Trabzonspor ve Galatasaray ekiplerinin de dikkatini çeken sporcu için ise Kulüp Başkanı Kadir Dağlı açıklama yaptı.

Yakın Takibe Alındı

Bu sezon gösterdiği üstün performans ile dikkatleri çeken sporcunun transferine ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Yönetici, genç oyuncu için İstanbul temsilcisi iki takım Başakşehir ve Kasımpaşa’nın da sporcuyu yakın takibe aldığını belirtti.

Bu süreçte Başaran’ın fiyatını yükseltmek için çalıştıklarını belirten yönetici, rakamı ise 600 bin Euro civarında belirlediklerini ekledi. Duruma ilişkin sporcu da sayılan kulüplerin çok büyük olduğunu ve bunlardan birinde forma giymesi halinde ve Balıkesirspor’a katkı olduğu durumda da çok mutlu olacağının altını çizdi.