Sergen Yalçın

Sergen Yalçın Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Yeni Malatyaspor maçının ardından konuştu. 1-0 galip gelinen mücadele sonrası açıklama yapan teknik adam, oyunun önemli olmadığını ve kurguların kazanmak üzerinde olduğunu vurguladı.

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş, Yeni Malatyaspor ekibine konuk olduğu mücadeleden 1-0 galip ayrıldı. Oyunun ardından ise siyah beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın açıklama yaptı.

Deplasman mücadelesinden 1-0 skorla galip ayrılan Kara Kartal, önemli olanın da oyun olmadığına vurgu yaptı. Ve kurgularının kazanmak üzerine olduğunu belirtti. Galibiyetin gelme şekline göre oynayacaklarını belirten teknik adam, ayrıca Boateng ile ilgili de bilgi verdi.

Burak Yılmaz’ın Durumu Net Değil

Siyah beyazlı oyuncunun Fenerbahçe derbisinde forma giyebileceği bilgisini paylaşan Sergen Yalçın, Burak Yılmaz’ın durumunun ise henüz netleşmediğini ifade etti.

İkinci yarıda özellikle golü bulmasının ardından biraz daha kontrollü, akıllı savunma yapınca da oyunun kalan kısmının onların olduğunu belirtti.

Kolay bir galibiyet elde ettiklerini de ekleyen teknik adam, rakibin de şuursuzca bir baskı sergilediğine vurgu yaptı. Fakat sonuç olarak pozisyon bulamadığına da ekleme yaptı.

Ayrıca bu dönemde gerçekten mücadele etmenin çok zor olduğunun da altını çizen Yalçın, oyuncuların yorulduğunu, herkesin çok yorulduğuna değindi.

Güncel Yazılar