Sergen Yalçın

Sergen Yalçın PAOK Maçına İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Beşiktaş Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi 2’inci ön eleme turunda olan rakibi PAOK ile ilgili değerlendirmede bulundu. Tek maç olmasının ve deplasmanda olmasının durumu farklı yerlere götürdüğünü belirten teknik adam, iyi hazırlanıp turu geçmek için de dilekte bulundu.

Süper Lig’de zorlu bir sezonu geride bırakan Beşiktaş, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile ligde çok daha iyi yerlere geldi. Galibiyete hasret kalan siyah beyazlılara, art arda sevinç yaşatmayı başaran hoca, Şampiyonlar Ligi 2’inci ön eleme turundaki rakibi PAOK ile ilgili de değerlendirmede bulundu.

Kuranın zor olduğunu ifade eden teknik adam, daha iyi rakiplerin de çıkabileceğini belirtti. Tek maç olmasının ve orada olmasının biraz işi farklı yerlere götürdüğünü belirten hoca, iyi hazırlanarak turu geçme dileklerinde de bulundu.

Hızlandırılmış Bir Sezon Olacak

Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıklara başladıklarını belirten teknik adam, eksik oyuncuların olduğu bilgisini de paylaştı. Ayrıca kiralık oyuncuların da olduğunu ifade eden Sergen Yalçın, buna ihtiyacın olduğunu da ekledi.

Transferlerle ilgili net bir şey olmadığının da altını çizen hoca, önlerinde de daha süreç olduğunu vurguladı.

Hızlandırılmış bir sezon başı olacağına dikkat çeken Yalçın, kalınan yerden devam ediyor gibi yapacaklarını da ifade etti.

Güncel Yazılar