Sinan Gümüş

Sinan Gümüş Resmen Fenerbahçe’de! İmzayı Attı

Süper Lig’de 2020-2021 hazırlıklarına devam eden spor kulüpleri, transfer bombalarını patlatmaya da devam ediyor. Edinilen son bilgilere göre ise Fenerbahçe Spor Kulübü yeni bir transferini daha resmiyete döktü. Sinan Gümüş ile anlaştığını duyuran sarı lacivertli kulüp, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına ise devam ediyor.

Süper Lig’de yeni sezon için kadro yapılandırma çalışmalarına girişen Fenerbahçe Spor Kulübü, hazırlıklarını sürdürüyor. Yoğun bir mesai harcayan sarı lacivertlilerde son transfer ise heyecanlandırdı.

Sinan Gümüş ile resmen anlaştığını duyuran Fenerbahçe, kadro çalışmalarına ise sıkı bir çalışma temposu ile devam edecek.

Transfer sonrası açıklama yapan milli sporcu ise, açıklamalarıyla sarı lacivertli camianın gönlünü fethetti.

İmza töreni sonrasında konuşan Sinan Gümüş, artık büyük Fenerbahçe’nin futbolcusu olduğunu belirtti. Tek amacının Çubuklu formayı başarıyla taşıyabilmek olduğuna dikkat çekerek, Fenerbahçe taraftarına da ‘Sinan Gümüş iyi ki burada’ dedirtmek istediğini ifade etti. Ayrıca hep birlikte gurur dolu günlerin parçası olabilmek istediğini de paylaştı.

Kamp Devam Ediyor

İmza töreni sırasında yapmış olduğu açıklamalarla sarı lacivertli taraftarın büyük beğenisini toplayan Gümüş, sosyal medyada da gündem oldu.

Fenerbahçe ekibinde ise kadro yapılandırma sürecine devam edilirken, oyuncular Topuk Yaylası’nda kamp dönemini sürdürüyor. Yeni sezona sıkı hazırlanan ekibin hedefinde ise yeni sezonda şampiyonluk var.

Güncel Yazılar