Emre Kocadağ

Emre Kocadağ 2 Alternatif Daha Olduğunu Söyledi

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Beşiktaş yönetiminde de transfer çalışmalarında hızlandırma dönemine girildi. Siyah beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın ise takım listesinin UEFA’ya verilene kadar transfer sürecinin tamamlanmasının peşine düştü.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Beşiktaş ekibinde, tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın ise kadrosunu bir an önce tamamlamanın peşine düştü.

Takım listesi UEFA’ya verilene kadar transfer döneminin tamamlanmasını isteyen Yalçın, bu anlamda da elini çabuk tutarak kadrosunu bir an önce hazır hale getirmek istiyor.

Öte yandan kulübün yönetici isimlerinden Emre Kocadağ ise, Romalı yıldız Rick Karsdorp haricinde 2 alternatiften daha bahsetti.

Sergen Yalçın Sağ Bek Sorunu İçin Harekete Geçti

Tecrübeli teknik adam bu dönemde gelecek hafta için UEFA’ya verilmesi gereken listede yeni bir sağ isminin mutlaka olması gerektiğine dikkat çekiyor. Bu anlamda futbol şube sorumlusu Emre Kocadağ ile bir araya gelen teknik adam, sağ bek sıkıntısını çözmek için de kollarını sıvamış durumda.

Konuya ilişkin konuşan şube sorumlusu Emre Kocadağ ise, Rick Karsdorp için temasların devam ettiğini belirtti. Roma’ya tekliflerin iletildiğini belirten hoca, düşünmek için de kendilerinden süre istendiğini ekledi.

Oyuncunun Türkiye’ye gelmek istediği bilgisini paylaşan siyah beyazlı yönetici, İspanya ve İngiltere’den de 2 oyuncu ile fikir alışverişi yaptıklarını vurguladı.

Güncel Yazılar